امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فایل نصاب OpenSEES و TCLEditor
با سلام
جهت دانلود فایل نصاب OpenSEES و TclEditor نسخه 32 بیتی به لینک زیر مراجعه نمایید

پاینده باشید
فروغی مقدم
پاسخ
سلام دوست عزيز.ممنون از راهنماييتون و سايت خوبتون.من نرم افزار را دانلود كردم.ولي اگر اطلاعاتي در مورد Register نرم افزار در سايت اصلي Opensees داريد ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
پاسخ
(2015/03/30، 02:18 PM)couple نوشته است:  سلام دوست عزيز.ممنون از راهنماييتون و سايت خوبتون.من نرم افزار را دانلود كردم.ولي اگر اطلاعاتي در مورد Register نرم افزار در سايت اصلي Opensees داريد ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

با سلام
دوست عزیز متاسفانه گاهی اوقات سایت اصلی نرم افزار OpenSEES برای کاربران ایرانی محدودیت قائل میشه که در این طور مواقع بهتره از فیلترشکن که آدرس آی پی رو تغییر میده استفاده کنید. ضمنا برای عضویت همیشه سوال هایی مطرح میشه که متفاوته و شما باید آشنایی ابتدایی با نرم افزار داشته باشید.
به هر ترتیب در این سایت همیشه سعی شده که نسخه های به روز نرم افزار قرار داده بشه. سوال های عودتون رو در این فروم و در انجمن تخصصی مطرح نمایید.

پاینده باشید
پاسخ
با سلام
در هنگام run برنامه در tcl editor با پیغام unable to open temp file مواجه شده ام.
فکر می کتم مشکل من در ناهمخوانی ورژن فایل ها باشد.
با این حال فایل هایی که استفاده کرده ام را به ترتیب برایتان می آورم.
1-ِActive Tcl 8.5.14 را نصب کردم.
2-فایل نصاب OpenSees2.4.0-TclEditor را نصب کردم.
3-فایلOpensees2-4-5.exe را در c:\tclEditor\bin کپی کردم.
در ضمن از فایل هایadmin برداشته ام.
در صورت امکان مرا راهنمایی بفز مایید.
با تشکر.
پاسخ
(2015/04/07، 08:40 AM)rosa نوشته است:  با سلام
در هنگام run برنامه در tcl editor با پیغام unable to open temp file مواجه شده ام.
با تشکر.

با سلام
در ابتدا بهتر است که از نسخه های به روز هر دو برنامه استفاده نمایید. ثانیا پس از نصب فایل نصابی که توسط بنده ایجاد شده و لینک دانلود آن در اینجا قرار دارد یک آیکون میانبر tcleditor بر روی دسکتاپ شما ایجاد میشود. با کلیک بر روی این آیکون tcleditor باز میشود. در این مرحله یک دستور ساده در محیط tcleditor تایپ کرده و فایل را در مسیری مشخص ذخیره و ببندید. سپس بر روی فایل ذخیره شده کلیک راست کرده و با استفاده از گزینه open with به مسیر زیر رفته و tcleditor را انتخاب و ok  را بزنید:
C:\tcleditor\bin
توجه داشته باشید که کنار گزینه ....always تیک خورده باشد.
از این پس با کلیک بر روی tcleditor بدون هیچ مشکل فایل شما باز خواهد شد.
پاینده باشید
پاسخ
(2015/04/07، 10:08 AM)admin نوشته است:  
(2015/04/07، 08:40 AM)rosa نوشته است:  با سلام
با تشکر.

با سلام
در ابتدا بهتر است که از نسخه های به روز هر دو برنامه استفاده نمایید. ثانیا پس از نصب فایل نصابی که توسط بنده ایجاد شده و لینک دانلود آن در اینجا قرار دارد یک آیکون میانبر tcleditor بر روی دسکتاپ شما ایجاد میشود. با کلیک بر روی این آیکون tcleditor باز میشود. در این مرحله یک دستور ساده در محیط tcleditor تایپ کرده و فایل را در مسیری مشخص ذخیره و ببندید. سپس بر روی فایل ذخیره شده کلیک راست کرده و با استفاده از گزینه open with به مسیر زیر رفته و tcleditor را انتخاب و ok  را بزنید:
C:\tcleditor\bin
توجه داشته باشید که کنار گزینه ....always تیک خورده باشد.
از این پس با کلیک بر روی tcleditor بدون هیچ مشکل فایل شما باز خواهد شد.
پاینده باشید

از راهنمایی جنابعالی بسیار سپاسگزارم.
پاسخ
با سلام آیا نرم افزار open sees در ویندوز 8 ،64 بیتی هم کار میکند؟
با تشکر
پاسخ
(2015/05/15، 02:23 PM)barani1362 نوشته است:  با سلام آیا نرم افزار open sees در ویندوز 8 ،64 بیتی هم کار میکند؟
با تشکر

با سلام
چندتا از دانشجوهای بنده نصب کردن مسکل نداشتند. البته خودم با 7 کار میکنم.
پاینده باشید
پاسخ
سلام
میخواستم بدونم Building Tcl چه کاربردی داره و چگونه ان را نصب کنم؟
ممنونم
پاسخ
(2015/07/14، 06:33 PM)محمد نوشته است:  سلام
میخواستم بدونم Building Tcl چه کاربردی داره و چگونه ان را نصب کنم؟
ممنونم

با سلام
دوست عزیز building tcl مدتی هست که با نسخه های به روز اپنسیس کار نمیکنه و محدودیتهای زیادی داره. البته لینک اصلی دانلود آن هم از سایت اصلی حذف شده که نشان از عدم کارایی این برنامه با نسخه های جدید هست.
پاینده باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان