نظرسنجی: آیا راه اندازی انجمن برای اینگونه نرم افزارها را مناسب میدانید؟
بلی
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی انجمن تخصصی سازه
(2015/03/25، 10:57 PM)Rambod نوشته است:  
(2015/03/24، 02:09 AM)admin نوشته است:  
(2015/03/23، 05:41 PM)Rambod نوشته است:  mamnoon
osp linke download esh kharabe
dastoor display chegoone mibashad ?
navigator linke download nadare ?

با سلام
لینک دانلود OSP اصلاح شد. به نظر بنده OSP مناسب تر هست. برای استفاده از دستور display نیاز به توضیحات مفصل داره. استفاده از opensees navigator را پیشنهاد نمیکنم چون که با نسخه های متفاوت هماهنگ نبوده و دارای باگ های فراوانی میباشد
پاینده باشید

ba salam o tashakor
amma osp pas az nasb,dar hengam run errore run-time339 mide
che bayad kard ?

با سلام
بر روی آیکون کلیک راست و از گزینه run as admin.... رو انتخاب کنید
پاسخ
Salam va arze adab khedmate jenab mohandes Moghaddam
Dar linke zir mesali ba Panel Zone 2D baraye model sazie ettesalate felezi erae shode:
http://opensees.berkeley.edu/wiki/index.php/Pushover_and_Dynamic_Analyses_of_2-Story_Moment_Frame_with_Panel_Zones_and_RBS
Mikhastam az khedmate shoma soal konam baraye model sazie Panel Zone 3D daraye hamchin mesali hastim
Mamnoun misham rahnamayi befarmayin
پاسخ
(2015/03/26، 05:44 AM)amir_y نوشته است:  Salam va arze adab khedmate jenab mohandes Moghaddam
Dar linke zir mesali ba Panel Zone 2D baraye model sazie ettesalate felezi erae shode:
http://opensees.berkeley.edu/wiki/index.php/Pushover_and_Dynamic_Analyses_of_2-Story_Moment_Frame_with_Panel_Zones_and_RBS
Mikhastam az khedmate shoma soal konam baraye model sazie Panel Zone 3D  daraye hamchin mesali hastim
Mamnoun misham rahnamayi befarmayin

با سلام
دوست عزیز راهکار ارائه شده در این مثال برای مدل دوبعدی کاربرد داره و در صورت استفاده از چنین راهکاری برای مدل سه بعدی دچار مشکل میشید. و مدل شما ناپایدار میشه.
پاینده باشید
پاسخ
Salam jenab mohandes
Bale motevajjeh hastam khedmatetoun arz kardam karborde oun baraye modele 2D hastesh
Soale man khedmate shoma in hastesh ke mesali baraye modele 3D erae shode va agar kheir chetor mitounam dashte basham

mamnoun va motshakker
پاسخ
سلام
ممنون از راهنمایی خوبتون
یک سوال خیلی مهم دیگه داشتم
چطور میتونیم جرم رو روی متریال تعریف کنیم تا نیاز نباشه بصورت متمرکز روی گره ها تعریف کرد
من با متریال uniaxialMaterial Steel02 کار میکنم برای تعریف المان های یک خرپا
پاسخ
(2015/03/27، 04:19 AM)amir_y نوشته است:  Salam jenab mohandes
Bale motevajjeh hastam khedmatetoun arz kardam karborde oun baraye modele 2D hastesh
Soale man khedmate shoma in hastesh ke mesali baraye modele 3D erae shode va agar kheir chetor mitounam dashte basham

mamnoun va motshakker

با سلام
خدمت شما عرض کردم که راهکارهای ارائه شده صرفا برای مدل های دو بعدی کاربرد دارند. در مدل 3 بعدی دچار مشکل ناپایداری میشید مگر اینکه در مدل 3 بعدی در یک صفحه پشمه اتصال در نظر گرفته شده ولی در صفحه متعامد دیگر در نظر گرفته نشود. البته چنین مثالی موجود نیست یا حداقل بنده تابه حال ندیدم. یا اینکه با اضافه کردن قیود اضافی مدل را پایدار کنید که فرض مناسبی نخواهد بود. 
در صورت نیاز به توضیح بیشتر با هماهنگی پیامکی با بنده در تماس باشید
09127661976
پاینده باشید
پاسخ
(2015/03/28، 06:42 PM)h_scivil نوشته است:  سلام
ممنون از راهنمایی خوبتون
یک سوال خیلی مهم دیگه داشتم
چطور میتونیم جرم رو روی متریال تعریف کنیم تا نیاز نباشه بصورت متمرکز روی گره ها تعریف کرد
من با متریال uniaxialMaterial Steel02 کار میکنم برای تعریف المان های یک خرپا

با سلام
برای این کار نیاز به تعریف جرم در متریال نیست. شما در گام معرفی المان ها میتونید از آپشن -mass استفاده کنید. این بخش در واقع به صورت جرم گسترده در تمام طول  عضو (البته با تبدیل به جرم متمرکز بر روی نقاط گوسی) اعمال میشود.
پاینده باشید
پاسخ
با سلام
متاسفانه من نتونستم موضوع جدیدی رو ایجاد کنم ...
اطفا رسیدگی کنین
پاسخ
salam ostade geramy . vaght bekheir . lotfan rahnemaee befermaeed ke chegoone mishavad divar boreshy ra model kard ?
ba sepas
پاسخ
(2015/03/30، 03:05 PM)behrangv نوشته است:  با سلام
متاسفانه من نتونستم موضوع جدیدی رو ایجاد کنم ...
اطفا رسیدگی کنین

با سلام
دوست عزیز برای جلوگیری از پراکندگی مطالب ایجاد موضوع جدید برای کاربران مقدور نیست. اگر موردی که مد نظر جنابعالی هست در بین انجمن ها مشهود نیست و یا اینکه زیرمجموعه جدیدی مد نظر شماست بفرمایید تا اضافه شود.

پاینده باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان