انجمن تخصصی نرم افزار OpenSEES

نسخه‌ی کامل: راه اندازی انجمن ویژه اشتراک فایل های تصویری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان و همراهان گرامی

این انجمن جهت به اشتراک گذاری فایل های تصویری و یا لینک های مربوط به فایل های تصویری ویژه ی آزمایش ها و تجربیات عمرانی راه اندازی گردیده است. لطفا فایل های تصویری مفید را در این انجمن برای سایر اعضای انجمن به اشتراک بگذارید.

پاینده باشید
فروغی مقدم
مجله مهر: شرکت بین المللی ساختمان سازی  BSB چین که قبلا چند رکورد در ساختمان سازی سریع داشت اکنون در چین توانسته برج ۵۷ طبقه ای را بوسیله آجرهای پیش ساخته، تنها در ۱۹ روز بسازد. بدین صورت رکورد فوق العاده ساخت سه طبقه کامل در هر روز زده شد.این ساختمان شامل ۸۰۰ آپارتمان و مکان زندگی برای ۴ هزار نفر است و قبلاً قرار بوده در ۲۲۰ طبقه ساخته شود اما بنا به نگرانی هایی که در مورد نزدیکی آن به فرودگاه وجود داشته، برنامه ساخت آن به ۵۷ طبقه محدود شده است.

ساخت و ساز پیش ساخته این آسمان خراش سازگار با محیط زیست بوده و بخش هایی از آن در مکانی دیگر ساخته شده و اینگونه سر هم قرار گرفته است. به همین دلیل از حجم حمل و نقل لازم برای آوردن مواد خام کاسته شده است. دغدغه های مربوط به آلودگی هوا در چین نیز در ساخت لحاظ شده و شیشه هایی با ۴ برابر ضخامت معمول که تا ۹۹.۹ درصد نفوذناپذیرند، در این ساختمان بکار رفته اند. در کلیپ پیوست مراحل ساخت را مشاهده کنید.

کلیک کنید
محدوده پل آزمایش و تقاطع خیابان‌های آریافر و جلال آل احمد :
[تصویر:  IMG11453472.JPG]

آزمایش فنی مکانیک خاک و بتن شهرداری اصفهان :

[تصویر:  n00084520-b.jpg]